Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Od 14 lat z wielką satysfakcją wykonuję zawód fizjoterapeuty. Duży nacisk kładę na ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia. Liczne kursy i szkolenia, w których biorę udział, pozwalają mi na stałe poszerzanie wiedzy. Z ogromną pasją pracuję zarówno z najmłodszymi pacjentami, jak i z dorosłymi.
Od początku swojej drogi zawodowej czynnie angażuję się w zadania mające na celu poprawę sytuacji fizjoterapeutów. Zbierałam podpisy pod Ustawą o Zawodzie Fizjoterapeuty, protestowałam przed sejmem i nadal aktywnie działam na rzecz poprawy postrzegania naszego zawodu w wielu środowiskach. Od 2 lat pracuję jako Ekspert Krajowej Izby Fizjoterapeutów, prowadząc szkolenia z zakresu funkcjonalnego badania pacjentów i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Jako kierownik placówki kontraktowej, pracownik szpitala i osoba prowadząca praktykę prywatną, znam cienie i blaski każdej z tych form pracy fizjoterapeuty. Wiem jak bardzo niedofinansowane są placówki kontraktowe, jak ograniczona jest wolność zawodowa pracowników szpitali i jakie obciążenia niesie za sobą prowadzenie prywatnej praktyki. Znając problemy w tych wszystkich sferach, wiem gdzie i jak szukać rozwiązań.
Od lat działam na rzecz pacjentów i fizjoterapeutów jako członek Zarządu Lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska. Jestem organizatorem corocznych obchodów Światowego Dnia Wcześniaka w Zamościu. Angażuję się w aktywności promujące zawód fizjoterapeuty, takie jak konferencje, szkolenia, webinaria. W tym roku spotkał mnie zaszczyt udzielenia wywiadu w Głosie Fizjoterapeuty, który przybliża moje poglądy i motywacje. Byłam delegatem na I Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów, w którym nie mogłam uczestniczyć ze względu na hospitalizację.
Zapraszam do grupy na Facebook’u „Fizjoterapeuci Lubelszczyzny”